Profesjonalny samodzielny system odkażania dla dużych pomieszczeń.

System  do odkażania SANISIM, pozwala znacznie zmniejszyć zanieczyszczenie biologiczne na obiektach i powierzchniach, nawet jeśli nie są one dostępne i trudno osiągalne. Dzieje się tak przez proces nebulizacji produktu dezynfekującego Sanisim Solution, który w sposób równomierny rozpylany jest w pomieszczeniu.

ESterilizer SA PRO-BE to profesjonalny sprzęt do dużych środowisk, który można łatwo przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia.

Nebulizator, wyposażony w 4 dysze, jest zamontowany na drążku teleskopowym, który po uruchomieniu urządzenia sprawia, że wyłania się z górnej części podwozia, aby umożliwić dyfuzję suchej mgły o 360°. Promień rozpylacza wynosi około 9 metrów.

System Multi Environment obejmuje instalację wewnątrz każdego pomieszczenia dysz rozpylających (Nebulizator), zwykle umieszczonych na suficie i w środku pomieszczenia. Duże pokoje mogą wymagać dwóch lub więcej nebulizatorów.

Mikrodysze mają trójwymiarową dyfuzję, która pozwala nie tylko na ich zejście z góry na dół, ale także możliwość dotarcia do sufitu i najbardziej ukrytych miejsc.

2a-300×200 Mikro-krople, dzięki zastosowanej technologii docierają na wszystkie osiągalne powierzchnie, nawet te na górze i te umieszczone pod stołami, krzesłami, sprzętem itp.

ESterilizer SA PRO-BE ma około 1,08 m wysokości i waży około 75 kg, ale dzięki wygodnemu uchwytowi i 4 kółkom można go łatwo transportować i używać we wszystkich środowiskach.

Wymiary: 1080 mmx530 mmx560 mm lub 42,52″ x 20,86″ x 22,04

Waga: Kg 75 lub 165.35 lb

DO CZEGO MOŻNA WYKORZYSTAĆ ESTERILIZER

System sanitarny Big Environment został zaprojektowany w celu zagwarantowania higieny i zbiorowego zdrowia w różnych obszarach:

  1. Szpitale
  2. Gabinety stomatologiczne
  3. Kliniki medyczne
  4. Szkoły
  5. Hotele
  6. Biura
  7. Restauracje
  8. Siłownie
  9. Przedsiębiorstwa spożywcze
  10. Firmy farmaceutyczne
Menu